אודות מריו:
שירותי אינסטלציה ברמה אחרת

חברת מריו  – שירותי אינסטלציה מתקדמים, מתמחה במתן שירותי אינסטלציה ברמה גבוהה לבתים, בתי עסק, חברות, וועדי בתים, חברות אחזקה ועוד. חברת מריו מנוהלת ע"י אלירן שמואל וצחי וקנין, להם נסיון של שנים בתחום. אנו מתמחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה השכיחות: פתיחת סתימות, תיקון נזילות, החלפת ברזים, תיקון ניאגרות, ועוד. אנו מבצעים גם עבודות אינסטלציה מתקדמות, כולל התקנה וטיפול במשאבות מים ודודים, ניקוז סתימות קשות והצפות עם ביובית, איתור פיצוצי צנרת עם ציוד מתקדם, ועוד.

אנו מאמינים שבעלי מקצוע שאחראים על תחזוקת תשתיות בבתים נושאים באחריות רבה: הכישורים והידע שלהם מאפשרים למערכות קריטיות אלו לפעול, וכך לספק לשוכני הבית איכות חיים, וכמובן גם מי שתיה. לפיכך, מאז תחילת פעילותנו בשנת 2008, פעלנו לפי חזון השירות שלנו: שירות מצוין לכל הלקוחות, דייקנות בזמנים ובהצעות מחיר, שקיפות, אמינות, ותיקון מלא של הבעיה עד פתרונה.

חזון השירות שלנו, יחד עם ההתמחות שלנו בעבודה עם גופים גדולים, אפשרה לנו לבצע עבודות אינסטלציה גדולות ומורכבות בשנים האחרונות. בין אלו ניתן לציין תכנון מערכת האינסטלציה של מבנים ציבוריים גדולים, קבלת האחריות על תחזוקה שוטפת של נכסים מטעם וועדי בתים וחברות אחזקה, טיפול בבעיות אינסטלציה בבתים פרטיים יוקרתיים, ועוד.

 

נשמח לסייע ולייעץ בכל עניין, לשירותכם, צחי ואלירן: 050-6579218

לוגו
כותר תיבת צור קשר

שלח/י

קו
כותר תיבת צור קשר

שלח/י

קו
לוגו